Pierwsza Komunia Święta

Lokalizacja w centrum Bydgoszczy i wyjątkowy charakter restauracji gwarantują niezapomnianą atmosferę, aby uczcić tę duchową okazję. Nasi doświadczeni kucharze przygotują specjalne menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia oraz zachwyci najmłodszych Gości uroczystości.

Zadbaj o wspomnienia w pięknym miejscu

Przytulna przestrzeń eventowa restauracji La Rosa, w tym piękne dekoracja i ciepłe oświetlenie, stworzą magiczny nastrój, wprowadzając wszystkich w duchowy klimat tego wyjątkowego dnia. Nasze sale zapewnią odpowiednią przestrzeń dla Ciebie i Twoich Gości – dysponujemy Salą K1 dedykowaną do 30 osób, Salą K2  do 60 osób oraz Salą K3 do 50 osób.

Komunia w restauracji – przyjęcie komunijne w Bydgoszczy

Dzieci będą miały do wyboru różnorodne potrawy, dostosowane do ich preferencji. Przygotowujemy dla Państwa dania z troską o jakość składników, by ten dzień był pełen wyjątkowych smaków i nienagannej prezentacji na talerzu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zapoznać się ze szczegółową ofertą w zakresie Pierwszej Komunii w restauracji La Rosa. Posiadamy wiele atutów sprawiających, że nasza przestrzeń eventowa K3 jest idealnym miejscem w Bydgoszczy na wyjątkowe okazje.