Spotkania
Okolicznościowe

Wesele? Chrzciny? Komunia Święta?

Każda z tych uroczystości jest wyjątkowa i niezapomniana. Aby pomóc w organizacji tego projektu udostępniamy zarówno przestrzeń sal K3, a jeśli jest takie życzenie, częściowo również restauracji.

Wesela

Mówi się, że wesela to imprezy okolicznościowe, których każdy z zaproszonych gości nie powinien zapomnieć. Z pewnością jest ona najważniejszym wydarzeniem dla nowożeńców, gdyż pozwala rozluźnić się po ceremonii ślubnej i spędzić czas po niej jako pełnoprawny mąż i żona. Centrum K3 to miejsce, które zachwyci pod względem przestrzeni do zabawy, wystroju sali bankietowej oraz znakomitego jedzenia.

Chrzciny

Każdy rodzic pragnie sprawić, by jego pociecha miała jak najwięcej wspaniałych wspomnień z dzieciństwa zapisanych na zdjęciach lub filmie. Dlatego też nie tylko organizacja przyjęcia z okazji komunii, ale również chrzcin cieszy się coraz większą popularnością. Nasza sala bankietowa bez żadnego problemu przekształci się w miejsce, w którym zaproszeni goście wraz z rodziną będą mogli cieszyć się z przyjęcia dziecka do wspólnoty chrześcijańskiej.

Imprezy firmowe

Dobrze wiemy, że aby jakikolwiek biznes mógł się rozwijać, a motywacja pracowników stale rosła niezbędne jest budowanie partnerskich relacji zarówno w firmie, jak i poza nią. Najtrwalsze z nich powstają między innymi podczas regularnych i udanych imprez firmowych. Dlatego ważne jest, aby miejsce, w którym się odbywają zapewniało odpowiednie warunki oraz profesjonalną obsługę.

Pierwsza Komunia Święta

Dla każdego dziecka komunia święta jest ważnym wydarzeniem w jego życiu. Z tego względu dobrym pomysłem jest zorganizowanie przyjęcia lub obiadu dla najbliższej rodziny, by w odpowiedni sposób uczcić tę okazję. Korzystając z naszej wspaniałej oferty, nie muszą Państwo obawiać się przygotowania tego przedsięwzięcia, gdyż centrum K3 wraz ze swoimi salami bankietowymi jest miejscem, które zostało stworzone z myślą o organizacji tego typu przyjęć.

Urodziny

Centrum K3 to miejsce, które zorganizuje każde przyjęcie dla dziecka, niezależnie od tego czy są to jego urodziny, chrzciny czy też uroczysty obiad z okazji komunii. Każda impreza okolicznościowa wymaga bowiem wielu przygotowań, by mogła spełnić wszystkie wymagania najbardziej wymagających klientów, czyli najmłodszych. Nasza sala na urodziny czy wesela zachwyci wszystkich zgromadzonych swoją przestronnością oraz wystrojem, dzięki czemu organizacja wydarzenia w tym miejscu będzie strzałem w 10!

Koncerty, konferencje i targi

Przestrzeń K3 została wyposażona w nowoczesne nagłośnienie, rzutnik oraz ekran, a także posiada specjalnie wydzieloną scenę, co umożliwia prezentacje i koncerty na najwyższym poziomie. Nasz zespół techniczny jest zawsze na miejscu, aby zapewnić płynność przebiegu wydarzenia i rozwiązać ewentualne problemy techniczne.