Catering

 

Jeśli planujecie ważną uroczystość, konferencję czy spotkanie handlowe wewnątrz firmy zwieńczone pożywnym posiłkiem, możecie na nas liczyć.

Obiady dla pracowników, menu okolicznościowe czy wykwintne przekąski to nasza specjalność!

Będzie pysznie gdziekolwiek zechcesz – catering na każdą okazję

Catering dojazdowy to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zorganizować wyjątkowe wydarzenie w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy to w firmie, w domu czy na zewnątrz. Restauracja La Rosa oferuje kompleksową obsługę gastronomiczną, dostarczając pyszne dania i napoje prosto pod wskazany adres. Catering w naszym wykonaniu to wysoka jakość serwowanych potraw stworzonych ze świeżych i zdrowych składników, gdzie równie mocno dbamy o estetyczny aspekt.

Ty wybierasz, my gotujemy!

Nasza kreatywna kuchnia oferuje szeroki wybór dań, które można dostosować do różnych preferencji i specjalnych diet. Możemy przygotować zarówno wykwintne menu z wyszukanymi potrawami, jak i doskonale znane i lubiane posiłki w typowo domowym wydaniu. Od eleganckich przystawek, przez wykwintne dania główne, aż po rozmaite desery – nasz catering zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Ponadto, oferujemy również opcje wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasz catering – najlepsze tło do wszystkich spotkań

Usługa obejmuje eleganckie bankiety i gale, eventy plenerowe, spotkania świąteczne lub rodzinne w domowym zaciszu, przerwy kawowe, garden party czy stylowy lunch w firmie. Dysponujemy własnym środkiem transportu i dostarczymy wszystkie dania na czas, w idealnym stanie, bez względu na odległość. Czas dostawy cateringu dostosowujemy indywidualnie do potrzeb.

 

Zaangażowanie naszego zespołu pozwoli Ci skupić się na organizacji bądź wziąć udział w samym wydarzeniu bez obaw o zaplecze gastronomiczne. Z naszych usług chętnie korzystają zarówno największe firmy, małe i średnie organizacje oraz osoby prywatne. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że sprostamy nawet najtrudniejszym wyzwaniom.