Wesela

Otwórz się na możliwości, jakie daje nasza przestrzeń K3

Możliwości i potencjał sali weselnej w restauracji La Rosa są ogromne. Możemy zorganizować zarówno romantyczne i kameralne przyjęcie, jak również awangardowe, spektakularne wesele – to wszystko w samym centrum Bydgoszczy.

Oddaj się przygodzie kulinarnej

Czym jest restauracja bez dobrej kuchni?! Zadbamy o to wesele serwując wyjątkowe jedzenie stworzone przez naszego Szefa Kuchni. Poznasz smak ziół i warzyw od lokalnych dostawców, zasmakujesz w mięsach najwyższej jakości i przegryziesz to wszystko chlebem prosto z naszego pieca. Nie jest nam wszystko jedno czym Państwa poczęstujemy! Gwarantujemy menu ślubne w kunsztownym stylu dopasowane do preferencji Pary Młodej i Gości weselnych. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, o jak najbardziej stylowe i profesjonalne wykonanie swojej pracy. Będziemy cieszyć oko i kubki smakowe.

Ten jeden wyjątkowy dzień w restauracji La Rosa

Wesele to wyjątkowy czas dla Pary Młodej, który pozostaje niezapomniany do końca życia. Wszystko ma być idealnie i piękne, dlatego też jego organizacja jest tak wymagająca. Na szczęście wydarzenia tworzymy z pewnością i lekkością, jesteśmy pełnym energii i pasji zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Przygotujemy ucztę dla wszystkich zmysłów! Zachęcamy Państwa do kontaktu z Szymonem, naszym specjalistą ds. eventów, który chętnie pomoże w stworzeniu spersonalizowanej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i oczekiwań.